۲ فیلمنامه سینمایی از کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره فیلم عمار راه یافت

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از راهیابی 2 فیلمنامه سینمایی از استان به جشنواره فیلم عمار خبر داد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از تسنیم از یاسوج، شریف اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار، اظهار داشت: در بخش فیلمنامه این جشنواره، دو طرح فیلمنامه سینمایی از رضا دانش‌پژوه هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی به بخش مسابقه افتتاحیه این جشنواره راه یافت.

وی افزود: «تهران» و «روزی روزگاری بویراحمد» آثار فیلمنامه سینمایی رضا دانش‌پژوه هستند که در این جشنواره پذیرفته شده و در افتتاحیه  جشنواره معرفی و تقدیر می‌شوند.

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: رضا دانش‌پژوه متولد ۱۳۵۸ در شهر یاسوج و دانش‌آموخته رشته مدیریت از کشور هندوستان بوده و از مستندسازان، فیلمنامه‌نویسان و تصویربرداران مطرح استان است.

اسلامی بیان کرد: این هنرمند هم‌استانی ساخت مستندهای «موقوفه حاجی محمد اصفهانی»، «لنز وای» و «نیهال» در کشور هندوستان و نویسندگی و کارگردانی  مستند بلند «یوزپلنگ» و ساخت چندین فیلم کوتاه و کسب مقام‌های متعدد در جشنواره‌های مختلف را در کارنامه هنری خود دارد.  

وی ابراز کرد: نهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار از نهم الی بیستم دی ماه در تهران و دیگر نقاط کشور برگزار می‌شود اما به روال سال‌های گذشته، اکران‌های مردمی این جشنواره پیش از افتتاحیه رسمی آن، شروع شده و علاقه‌مندان جهت دریافت و اکران فیلم‌ها می‌توانند واژه «ثبت‌نام» را به ۳۰۰۰۴۵۵۰ ارسال یا به آدرس Ekran.ammarFilm.ir مراجعه کنند.