با احترام به تلاش‌های اکران‌کنندگان مردمی:

پوستر فراخوان سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار منتشر شد

پوستر فراخوان سیزدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار باطرحی از ستاد اکران‌کنندگان مردمی عمار در استان خوزستان منتشر شد

به گزارش عمارفیلم؛ دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار به پاس احترام به تلاش‌های اکران‌کنندگان مردمی خود در سراسر کشور، پوستر فراخوان سیزدهمین دوره خود را با طرحی از ستاد اکران‌کنندگان مردمی عمار در استان خوزستان منتشر کرد.

 

جهت دریافت پوستر با کیفیت اصلی اینجا را کلیک نمایید.

در بیانیه این جشنواره با یادآوری پیام شفاهی رهبر معظم انقلاب خطاب به اکران کنندگان مردمی جشنواره عمار آمده است:

«کار (اکران کنندگان) کار با ارزشی است چون اگر چنانچه این ها نباشند، کسی که تولید می‌کند کارش بی‌فایده خواهد بود. اینها کسانی هستند که به کار او فایده می‌بخشند.» رهبرانقلاب ۱۴ دی ۹۶

خط‌شکنی، جسارت، اولویت‌مندی، واقعی بودن، خودباوری و امیدبخشی، به‌هنگامی، ترویج اسلام ناب و تضعیف اسلام آمریکایی، روشنگری، نقد درون‌گفتمانی، نگاه بومی با افق جهانی، مردم‌نمایی، مسئولیت‌محوری و… از جمله موضوعات و رویکردهایی هستند که جشنواره مردمی فیلم عمار، تشویق، تقویت و روایت آثار و تولیدات متناسب با آنها را از رسالت‌های خود می‌شمارد.

در همین راستا و با تقدیر از تلاش‌های اکران‌کنندگان مردمی جشنواره در سرتاسر کشور، دبیرخانه جشنواره، پوستر طراحی شده توسط اکران‌کنندگان مردمی استان خوزستان را به عنوان پوستر فراخوان سیزدهمین دوره خود انتخاب می‌کند.

بنابراین گزارش، سیزدهمین دوره این جشنواره، در پنج بخش «رقابت اصلی»، «جوایز مردمی»، «فیلم ما»، «اکران مردمی» و «قصه ما» برگزار می‌شود.

در بخش «رقابت اصلی» جشنواره آثار دریافتی با قالب‌های داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ، تولیدات تلویزیونی، فیلم ما و فیلم‌نامه و در موضوعات «رویای ایرانی»، «نقد درون گفتمانی» «حافظه ملی»،«جنگ اقتصادی»، «جنگ نرم»، «ملت قهرمان»، «نهضت جهانی مستضعفین» و «فتنه۸۸» با هم به رقابت می‌پردازند.

براساس این فراخوان، هنرمندان تا ۲۰ آبان‌ماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌ اثر خود در پایگاه جشنواره به نشانی Fanoos.AmmarFilm.ir و تحویل آن  به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.