فراخوان جایزه مردمی «شهید علی محمد قربانی» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، خانواده شهید مدافع حرم علی محمد قربانی، جایزه «شهید علی محمد قربانی» را برای بهترین اثر با موضوع «مدیر انقلابی» اعلام کردند.

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، خانواده شهید مدافع حرم علی محمد قربانی، جایزه «شهید علی محمد قربانی» را برای بهترین اثر با موضوع «مدیر انقلابی» اعلام کردند.

شهید علی محمد قربانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس بود که بهمن سال گذشته به همراه چند نفر از هم رزمانشان به عملیات شناسایی در اطراف شهر الزهرا و بلندی‌های «الطاموره» می‌روند و به روایت اطرافیانش با شجاعت شگفت آوری در این مسیر علی رغم آتش بازی گسترده تکفیری‌ها پیش روی می‌کنند و سر انجام، حوالی ظهر با تیر مستقیم تکفیری‌ها به آرزوی خود و فیض عظیم شهادت نائل می‌شوند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                         جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                  ثبت فراخوان مردمی