سومین قسمت از برنامه تلویزیونی «گنج» با حضور «مختار میرزایی»، مدیر مدرسه و مسئول جهاد سازندگی شهرستان نهاوند در سال‌های جنگ تحمیلی، امشب ساعت 22 از شبکه افق پخش می‌شود.

«مدیر مدرسه» از پشتیبانی جبهه‌های جنگ می‌گوید

سومین قسمت از برنامه تلویزیونی «گنج» با حضور «مختار میرزایی»، مدیر مدرسه و مسئول جهاد سازندگی شهرستا

ه گزارش«عمارفست»، سومین قسمت از برنامه تلویزیونی «گنج» که از آغاز هفته دفاع مقدس به روی آنتن رفته است، با حضور «مختار میرزایی»، مدیر مدرسه و مسئول جهاد سازندگی شهرستان نهاوند در سال‌های جنگ تحمیلی، امشب ساعت ۲۲ از شبکه افق پخش می‌شود.

بنابرین گزارش، در بخش‌ دیگر این برنامه همانند قسمت‌های قبلی، حسین پاینده معروف به ملات از رزمندگان دفاع مقدس، بخش دیگری از خاطرات طنز خود در جبهه‌های جنگ بیان می‌کند.

همچنین سعید زاهدی، از نویسندگان دفاع مقدس، به معرفی یکی از آثار خود درباره نقش زنان در طول هشت سال جنگ تحمیلی می‌پردازد.

اقبال واحدی، مجری با سابقه تلویزیونی هم به سراغ یکی دیگر از فعالان مردمی پشتیبانی دفاع مقدس می‌رود و خاطرات آنها را مرور می‌کند.

گفتنی است برنامه تلویزیونی «گنج»کاری است از دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که با اجرای محمدمهدی رحیمی و به تهیه‌کنندگی محمدحسین بزرگی و کارگردانی مجید رستگار با محوریت بررسی فعالیت‌های مردمی پشت جبهه در زمان جنگ تحمیلی از آغاز هفته دفاع مقدس به مدت هفت روز از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

این برنامه هر روز ساعت ۲۲ از شبکه افق به روی آنتن می‌رود و بازپخش آن هم روز بعد ساعت ۱۶/۳۰ است.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق کانال تلگرامی برنامه به نشانی https://telegram.me/ganj_iran گزیده و بخش‌های مختلف برنامه را دریافت و نظرات خود را از طریق همین کانال و یا از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۴۵۵۰ مطرح کنند.