جشنواره عمار کارگاه‌های آموزش فیلم‌سازی با گوشی همراه برگزار می‌کند

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در آستانه نهمین دوره خود و با حضور فیلمسازان منتخب در تهران و شهرستان‌ها، دورۀ آموزشی «فیلمسازی آسان با گوشی همراه» برگزار می‌کند

به گزارش «عمار فیلم»، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در آستانه نهمین دوره خود و با حضور فیلمسازان منتخب در تهران و شهرستان‌ها، دورۀ آموزشی «فیلمسازی آسان با گوشی همراه» برگزار می‌کند.

بر این اساس، ازجمله شرایط حضور در این کارگاه های آموزشی، اولویت داشتن مناطق فعال تر در جریان اکران مردمی فیلم ها است، همچنین مناطقی که بتوانند ۲۰ متقاضی ثبت نامی داشته باشند در اولویت قرار می گیرند.

بر اساس این گزارش، از دیگر شرایط حضور در این کارگاه های آموزشی انجام مصاحبه ای یک دقیقه ای توسط متقاضیان و ارسال آن به دبیرخانه جشنواره است. نمونه کارها هم باید حداکثر تا یک هفته پیش از برگزاری این کارگاه های آموزشی به دبیرخانه ارسال شده باشد.

این دوره آموزشی به صورت گروهی برگزار می شود و متقاضیان زیر نظر مدرس کارگاه های آموزشی یک اثر تولید می کنند که می تواند در بخش «فیلم ما» نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار شرکت کند.

لازم به ذکر است صاحبان بهترین آثار می توانند به صورت رایگان در یک دوره آموزشی فیلمسازی مقدماتی در جشنواره عمار شرکت کنند. به آثار منتخب، جوایزی اهدا می شود.

علاقمندان جهت ثبت نام در این کارگاه های آموزشی تا ۱۲ آذرماه فرصت دارند که با مراجعه به نشانی تهران – خیابان کارگر شمالی – خیابان ۱۶ آذر – روبروی تقاطع پورسینا – حسینیه هنر – واحد دبیرخانه ثبت نام کنند. همچنین برای دریافت پاسخ به سوالات خود می توانند در پیام رسان ایتا و بله با شماره ۰۹۳۳۹۴۲۲۷۰۱ ارتباط بگیرند.