جایزه «منشور حسینی» در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، هیئت معظم کربلا محل مدائیان حضرت زهرا (س)، جایزه «منشور حسینی» برای بهترین اثر را با موضوع «نقد عملکرد مسئولین در رابطه با اقامه مناسک مذهبی» اعلام

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، هیئت معظم کربلا محل مدائیان حضرت زهرا (س)، جایزه «منشور حسینی» برای بهترین اثر را با موضوع «نقد عملکرد مسئولین در رابطه با اقامه مناسک مذهبی» اعلام کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌ها و مستندهای خود را با موضوع «نقد عملکرد مسئولین در رابطه با اقامه مناسک مذهبی» به دبیرخانه جشنواره عمار ارسال کنند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه دهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

دهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۸ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                                    ثبت فراخوان مردمی