جایزه «عبای خدمت» در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، آقای کمیل نظافتی روحانی فعال فرهنگی و اجتماعی و سفیر مهربانی، جایزه «عبای خدمت» برای بهترین اثر را با موضوع «رسالت روحانیت در قبال مردم» اعلام کرد.

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، آقای کمیل نظافتی روحانی فعال فرهنگی و اجتماعی و سفیر مهربانی، جایزه «عبای خدمت» برای بهترین اثر را با موضوع «رسالت روحانیت در قبال مردم» اعلام کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌ها و مستندهای خود را با موضوع «رسالت روحانیت در قبال مردم» به دبیرخانه جشنواره عمار ارسال کنند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه دهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

دهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۸ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                   جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                                             ثبت فراخوان مردمی