جایزه «ابوذر غفاری» در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، جایزه «ابوذر غفاری» برای بهترین اثر را با موضوع «احیای امر به معروف و نهی از منکر خصوصا نسبت به مسئولین

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، جایزه «ابوذر غفاری» برای بهترین اثر را با موضوع «احیای امر به معروف و نهی از منکر خصوصا نسبت به مسئولین و مطالبه گری» اعلام کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌ها و مستندهای خود را با موضوع «احیای امر به معروف و نهی از منکر خصوصا نسبت به مسئولین و مطالبه گری» به دبیرخانه جشنواره عمار ارسال کنند.

جایزه «ابوذر غفاری»

بنابراین گزارش، دبیرخانه دهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

دهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۸ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                   جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                                       ثبت فراخوان مردمی