تخفیف‌های ویژه عماریار در طرح «عید تا عید»

سایت عماریار، در طرح «عید تا عید» تخفیف‌های ویژه‌ای را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

به گزارش «عمار فیلم»، سایت عماریار از «عید قربان» تا «عید غدیر»، تخفیف‌های ویژه‌ای را برای استفاده مخاطبان و علاقه‌مندان به فیلم و سریال در نظر گرفته است.

در این طرح ویژه، مخاطبان سایت «عماریار» در صورت خرید اشتراک ماهانه، از ۳۰ درصد تخفیف به علاوه ۳ روز اشتراک رایگان بهره‌مند می‌شوند. اگر اشتراک سه ماهه را خریداری کنند ۴۰ درصد تخفیف به همراه ۷ روز اشتراک رایگان دارند و اگر اشتراک شش ماهه را خریداری کنند ۵۰ درصد تخفیف به همراه ۱۰ روز اشتراک رایگان به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

از جمله آثاری خوبی که در سامانه عماریار قرار دارد و مخاطبان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند می‌توان به فیلم ماجراجویانه «منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی امیر داسارگر، انیمیشن سینمایی «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی، سریال «نگهبان قدس» به کارگردانی باسل الخطیب، مستند «پرش بلند» به کارگردانی عطا پناهی، مستند «نبرد امواج» به کارگردانی وحید فرجی و … اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای خرید اشتراک سایت «عماریار» و استفاد از تخفیف‌های ویژه آن باید کد dvelayat99 را در زمان خرید اشتراک موردنظر خود در سایت عماریار به نشانیAmmaryar.ir  وارد کنند.

«عماریار» سامانه تخصصی انتشار و اکران آثار جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است که با تکیه بر تجربه «جشنواره مردمی فیلم عمار»، فعالیت خود را آغاز کرده است. این سامانه با شعار «با خانواده فیلم ببینیم» ، می‌کوشد محتوای سالم از فیلم‌های مستند ، سینمایی ، پویانمایی ، فیلم‌های کوتاه و نماهنگ از تولیدات داخل و خارج کشور را در ژانرهای مختلف ( کودک و نوجوان ، خانوادگی ، علمی‌تخیلی ، سیاسی و …) و موضوعات متنوع ( اقتصادی ، تاریخی ، فرهنگی و اجتماعی ، سیاسی ، انقلاب اسلامی و …)، در اختیار مخاطبان قرار دهد.