اختتامیه اکران‌های مرکزی دهمین دوره جشنواره عمار مشهد برگزار شد

آیین اختتامیه اکران‌های مرکزی دهمین دوره جشنواره عمار مشهد شب گذشته در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار شد.

به گزارش «عمار فیلم»، آیین اختتامیه اکران‌های مرکزی دهمین دوره جشنواره عمار مشهد همراه با رونمایی از کتاب «آقای کاف میم»، خاطرات شفاهی حسن کمالیان، تصویربردار و مستندساز دفاع مقدس شب گذشته در پردیس سینمایی هویزه مشهد برگزار شد.

بر اساس این گزارش، آقایان جلالی و محرابی از همکاران حسن کمالیان و وحید جلیلی مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب به سخنرانی پرداختند. خانواده شهید سپهری شاملو و بصیر و جعفر مروارید، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز از جمله حاضران در این مراسم بودند.

در این مراسم محمد مهدی خالقی به نمایندگی از انجمن فیلم‌سازان انقلاب اسلامی و محسن راه‌چمنی به نمایندگی از سپاه امام رضا (ع) با اهدای هدایایی از حسن کمالیان تقدیر کردند.

در انتهای مراسم از آقایان مرادی (مدیر پردیس سینما هویزه مشهد) و دبیرزاده (مدیر عامل پردیس سینمایی سیمرغ) نیز به سبب همکاری و تعامل گسترده در اکران فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع، با لوح یادبود، تقدیری بعمل آمد.

علیرضا باغشنی نیز در این مراسم لوح یادبود و فانوس دهمین دوره جشنواه مردمی فیلم عمار را بخاطر ساخت مستند «شیرینی شام» از دستان مادر شهید سپهری شاملو و محمد صادق رمضانی مقدم نیز جایزه مردمی شهید حسینی مقدم را از خانواده آن شهید دریافت کردند.