در مصاحبه با محمد انصاری گفته شد:

میزبانی از نوجوانان در مدرسه فوتبال شهید ابراهیم هادی / نجابت، مهمترین شاخصه یک زن

همه ما نیازمند «نهضت تولید محتوای مردمی» در راستای  جلوگیری از فراموشی زنانِ قهرمان ایران هستیم.  نهضتی که نوجوانان می‌توانند در آن پیشرو بوده و با حضور در بخش «فیلم ما» جشنواره مردمی عمار در نجات‌دادن سوژه‌ها از خطر فراموشی سهیم باشید. «زنانِ قهرمان»، زنان عادی‌ای هستند که اطراف ما زندگی می‌کنند و نسل جدید به راحتی می‌تواند با آن‌ها احساس هم‌ذات‌پنداری کرده و به عنوان الگو انتخاب کند.

به گزارش عمارفیلم؛ این روزها مسابقه فیلمسازی ویژه دانش‌آموزان برای معرفی زنان موفق ایران تحت عنوان «نهضت روایت زن ایرانی» در بخش فیلم ما سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در جریان است.

به همین دلیل به سراغ «محمد انصاری» فوتبالیست مطرح کشورمان رفتیم تا نظر وی را در مورد این پویش جویا شویم:

 

حفظ انسجام خانواده، ویژگی مادر موفق

انصاری اظهار داشت: زن موفق زنی‌است که بتواند در هر حوزه‌ای که ورود می‌کند به نحو احسن ایفای نقش کرده و با توجه به جایگاهی که دارد یک دختر موفق، همسر موفق و مادر موفق باشد. برای مثال مادر موفق با حفظ انسجام خانواده و مسئولیت اصلی‌ای که برایش تعریف شده است می‌تواند یک زن موفق باشد.

 

خانم خالقی‌پور، الگوی زنان موفق

انصاری با بیان خاطره‌ای از دیدار خود با مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: بنده به همراه تعدادی از دوستان خدمت حاج خانم خالقی‌پور رسیدیم که ایشان سه فرزند خود را تقدیم این کشور کرده و نیز همسرشان از جانبازان دفاع مقدس می‌باشند. از نظر بنده حاج خانم خالقی‌پور یک زن ویژه و الگوی زنان موفق می‌تواند باشد.

انصاری در پاسخ به شاخصه‌های یک زن موفق، گفت: نجابت یک زن مهمترین شاخصه او می‌باشد.

 

میزبانی از نوجوانان در مدرسه فوتبال شهید ابراهیم هادی

انصاری در پایان اشاره کرد: بنده این افتخار را دارم که بصورت رایگان در مدرسه فوتبال شهید ابراهیم هادی میزبان نوجوانانی که در «نهضت روایت زن ایرانی» شرکت می‌کنند باشم.

 

شما نوجوانان عزیز می‌توانید آثار خود را تا تاریخ 31 فروردین‌ماه 1402 به آدرس Filmema13@ در پیامرسان‌های شاد، بله، ایتا و روبیکا ارسال نمایید.