فراخوان جایزه مردمی «سید علی اکبر پرورش» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرستان سبزوار، جایزه «سید علی اکبر پرورش» را برای بهترین اثر با موضوع «تربیت، تنگه احد انقلاب اسلامی» اعلام کرد.

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرستان سبزوار، جایزه «سید علی اکبر پرورش» را برای بهترین اثر با موضوع «تربیت، تنگه احد انقلاب اسلامی» اعلام کرد.

سید علی اکبر پرورش از پیشکسوتان انقلاب اسلامی ایران و کانون مبارزان انقلاب در اصفهان و وزیر سابق آموزش و پرورش بود که در تاریخ ۶ دی ماه سال ۱۳۹۲ در بیمارستان شهید صدوقی اصفهان و پس از چند ماه دست و پنجه نرم کردن با بیماری درگذشت.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                          جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                   ثبت فراخوان مردمی