افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در آذربایجان شرقی با تقدیر از شهید اسماعیل کریمی، بانو طوبی آشپززاده و فرهاد رحیم قراملکی

همزمان با سراسر کشور، مراسم افتتاحیه اکران‌های مردمی هفتمین دوره جشنواره عمار 13 دیماه برگزار می‌شود.

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار»، آیین افتتاحیه‌ی هفتمین جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در آذربایجان‌شرقی با حضور مردم و اهالی فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی ۱۳ دیماه در مسجد موسی بن جعفر (ع) برگزار می‌گردد.

رویکرد ویژه‌ی این دوره از جشنواره‌، پاسداشت شهدای جبهه‌ی مقاومت است. در همین راستا افتتاحیه‌ی عمار در استان، یادکردی از شهید هشترودی جبهه‌ی مقاومت، «اسماعیل کریمی» و دیگر شهدای جبهه‌ی مقاومت استان صورت خواهد داد.

همچنین در این مراسم از بانوی انقلابی و خستگی‌ناپذیر، مادر شهید یعقوب قنبریه، خانم «طوبی آشپززاده» تجلیل به عمل خواهد آمد. خانم آشپززاده از فعالین در مبارزه با طاغوت بوده و نقش شایانی در پشتیبانی از جنگ ایفا کرده‌ است و همچنان از فعالین در پشتیبانی از رزمندگان جبهه‌ی مقاومت است. جلساتِ پررونق ایشان در طی سالیان بعد از انقلاب تا کنون، ظرفیتی است که ایشان برای روزهای سخت انقلاب آماده نگه داشته‌اند.

بخش دیگری از این مراسم نیز به تقدیر از کوشش‌های دامنه‌دارِ کاریکاتوریست انقلابی، «فرهاد رحیم‌قراملکی» اختصاص دارد. او آثار پرتعداد و ارزشمندی در موضوعات مختلف خصوصاً در موضوع بیداری اسلامی و جهان اسلام خلق کرده است.

جشنواره عمار آذربایجان شرقی

دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی عمار در تبریز، ضمن دعوت از هنرمندان و فیلمسازان انقلابی و همچنین عموم مردم، امت حزب‌الله وخانواده‌های معظم شهدا، برای شرکت در این مراسم اعلام داشت: این مراسم روز دوشنبه ۱۳ دی‌ماه، ساعت ۱۸ در مسجد موسی ‌بن ‌جعفر(علیه‌السلام) تبریز واقع در خیابان رسالت، شهرک رازی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان جهت اکران آثار جشنواره نیز می‌توانند در حاشیه‌ی این مراسم، ثبت‌نام و آثار این دوره را دریافت نمایند و یا به دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار در استان آذربایجان شرقی، واقع در خیایان امام خمینی (قدس سره الشرف)، روبروی مسجد سالار شهیدان، کوی شهید علی‌پور، حسینیه‌ی هنر تبریز مراجعه فرمایند.