سازنده بازی «مبارزه در خلیج عدن» مهمان «هم‌بازی» می‌شود

دومین قسمت از برنامه تلویزیونی «همبازی»، با حضور شاهین صیاد حقیقی، از بازی‌سازان کشور و سازنده بازی رایانه‌ای «مبارزه در خلیج عدن» امروز ساعت 16:15 از شبکه پنج می‌شود.

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار»، دومین قسمت از برنامه تلویزیونی «همبازی»، با حضور شاهین صیاد حقیقی، از بازی‌سازان کشور و سازنده بازی رایانه‌ای «مبارزه در خلیج عدن» امروز ساعت ۱۶:۱۵ از شبکه پنج می‌شود.
بنابرین گزارش، بررسی و معرفی بازی‌های رایانه‌ای، بازی آپارتمانی، اسباب‌بازی و مهدکودک، دیگر آیتم‌های این برنامه تلویزیونی است که به روی آنتن می‌رود.
برنامه تلویزیونی «همبازی» با شعار «اولین برنامه تلویزیونی درباره ویژگی‌های خوب بازی» به روی آنتن رفته و هر هفته روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۶:۱۵ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود و تکرار آن هم روز بعد ساعت ۱۱ است.
محمدحسین بزرگی، تهیه کننده، مجید رستگار، کارگردان هنری، حسین گلزار و علیرضا بیات هم سردبیری این برنامه را با اجرای مسعود غزنچای برعهده دارند، «همبازی» در مدرسه سینمایی عمار تهیه شده است. گزیده‌ها و خلاصه این برنامه در کانال تلگرامی «هم‌بازی» به نشانی https://t.me/hambazi_tv منتشر می‌شوند.