مدرسه سینمایی عمار برگزار می کند:

دوره پیشرفته کارگردانی با حضور اساتید مطرح سینما

مدرسه سینمایی عمار با حضور اساتید مطرح حوزه سینما دوره آموزشی پیشرفته کارگردانی به یاد شهید مدافع حرم محسن حججی و برای فیلمسازان منتخب جشنواره مردمی فیلم عمار در حسینیه هنر برگزار می کند.

به گزارش «عمار فیلم»، مدرسه سینمایی عمار با حضور اساتید مطرح حوزه سینما دوره آموزشی پیشرفته کارگردانی به یاد شهید مدافع حرم محسن حججی و برای فیلمسازان منتخب جشنواره مردمی فیلم عمار در حسینیه هنر برگزار می کند.

بنابراین گزارش، ایده و فیلمنامه، کارگردانی، طراحی صحنه، بازیگردانی، تصویربرداری، جلوه های ویژه، تدوین، موسیقی فیلم و… از جمله عناوین کارگاه‌های این دوره آموزشی ۶۰ ساعته هستند که با حضور اساتید حوزه سینما از جمله جلیل سامان، احمدرضا معتمدی، اسفندیار شهیدی، حمید قدیریان، کاظم نظری، سیدهادی اسلامی و … برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، ظرفیت ثبت نام در این کارگاه آموزشی که در دوره سه روزه از ۲۴ الی ۲۶ مرداد و ۷ الی ۹ شهریور ماه برگزار می شود، محدود بوده و علاقمندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به Ammarfilm.ir مراجعه کنند. همچنین هزینه نقریبی حضور در این دوره نیز ۳۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان بوده و محل اسکان برای شرکت کنندگان نیز فراهم است.

 

تکمیلی: مهلت ثبت نام این دوره به پایان رسیده است جهت پیگیری ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره ۴۲۷۹۵۰۰۰(۰۲۱) داخلی ۴۰۴ تماس بگیرید.