اکران فیلم های منتخب جشنواره عمار در یاسوج

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی فیلم‌های جشنواره مردمی عمار برای دومین بار در یاسوج اکران می‌شود.

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار» به نقل از پایگاه خبری تحلیلی ۱۹ آبان، سید مسعود پرهیزگاری دبیر استانی جشنواره عمار در کهگیلویه و بویراحمد ضمن اعلام این خبر در سخنانی، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و به همت هیئت بچه های بهشت شهر یاسوج فیلم‌های هفتمین جشنواره مردمی عمار از ۱۶ بهمن‌ماه به مدت پنج روز در حسینیه شهدای پدخندق این شهر واقع در رجاء۵ به نمایش درمی‌آید.

مسئول اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این جشنواره فیلم شامل آثار منتخب در قالب‌های فیلم، مستند، فیلم کوتاه، نماهنگ در موضوعات مختلف فرهنگی، مطالبات اجتماعی، تاریخ انقلاب و مدافعان حرم است.

علوی پرهیزگاری بابیان اینکه حضور در این جشنواره فیلم برای عموم مردم رایگان است، اظهار کرد: اکران فیلم های جشنواره عمار شب ها بعد از نماز مغرب و عشاء انجام می شود.

وی در ادامه به اهداف جشنواره مردمی فیلم عمار اشاره کرد و افزود: جشنواره فیلم عمار مردمی بوده و مقابل فساد و تبعیض قرار دارد و فضایی برای دیده شدن آثار در دورافتاده‌ترین نقاط کشور است، به همین دلیل موردتوجه مقام معظم رهبری قرار دارد.

مسئول اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جشنواره عمار این امکان را برای نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به حوزه سینمای انقلاب فراهم کرده تا بتوانند حرف دل مردم را به زبان هنر به گوش همگان برسانند و رفته‌رفته از سطح فیلم‌ساز مبتدی به حرفه‌ای برسند تا جایی که برخی آثار برگزیده این جشنواره توانسته‌اند در جشنواره‌های جهانی جایزه بگیرند.

پرهیزگاری در پایان تصریح کرد: جشنواره عمار هرسال پیشرفت می‌کند و آینده‌ای به‌مراتب بهتر در انتظار تنها جشنواره مردمی فیلم پس از انقلاب است.

بر اساس این گزارش مستند من سیلاب کلوارم به کارگردانی سید مسعود پرهیزگاری در هفتمین جشنواره فیلم عمار برگزیده و فانوس بهترین مستند را به خود اختصاص داد.