همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی؛

اکران فیلم‌های هفتمین جشنواره مردمی عمار در سرخس

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و برای نخستین بار فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در این شهرستان اکران می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره عمار به نقل از راه دانا؛ سید عقیل علوی در گفتگو با نسیم سرخس مسئول اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در سرخس، گفت: همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی فیلم‌های جشنواره مردمی عمار برای نخستین بار در شهرستان سرخس اکران می‌شود.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده فیلم‌های هفتمین جشنواره مردمی عمار از ۱۶ بهمن‌ماه به مدت یک هفته در سالن سینما شهرک گاز سرخس به نمایش درمی‌آید.

مسئول اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در سرخس خاطرنشان کرد: این جشنواره فیلم شامل ۱۰۰ اثر متنوع و جذاب در قالب‌های فیلم، مستند، فیلم کوتاه، نماهنگ و پویانمایی در موضوعات مختلف فرهنگی، مطالبات اجتماعی، تاریخ انقلاب و مدافعان حرم است.

علوی بابیان اینکه حضور در این جشنواره فیلم برای عموم مردم رایگان است، اظهار داشت: صبح‌ها یک اکران ویژه دانش آموزان و عصرها چهار اکران عمومی داریم.

وی در ادامه به اهداف جشنواره مردمی فیلم عمار اشاره کرد و افزود: جشنواره فیلم عمار مردمی بوده و مقابل فساد و تبعیض قرار دارد و فضایی برای دیده شدن آثار در دورافتاده‌ترین نقاط کشور است، به همین دلیل موردتوجه مقام معظم رهبری قرار دارد.

مسئول اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در سرخس تصریح کرد: جشنواره عمار این امکان را برای نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به حوزه سینمای انقلاب فراهم کرده تا بتوانند حرف دل مردم را به زبان هنر به گوش همگان برسانند و رفته‌رفته از سطح فیلم‌ساز مبتدی به حرفه‌ای برسند تا جایی که برخی آثار برگزیده این جشنواره توانسته‌اند در جشنواره‌های جهانی جایزه بگیرند.

علوی در پایان تصریح کرد: جشنواره عمار هرسال پیشرفت می‌کند و آینده‌ای به‌مراتب بهتر در انتظار تنها جشنواره مردمی فیلم پس از انقلاب است.