همزمان با هفته دفاع مقدس، برنامه تلویزیونی «گنج» به تهیه کنندگی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با محوریت بررسی فعالیت‌های مردمی پشت جبهه در زمان جنگ تحمیلی به روی آنتن می‌رود.

برنامه تلویزیونی «گنج» از شبکه های سیما پخش می‌شود

همزمان با هفته دفاع مقدس، برنامه تلویزیونی «گنج» به تهیه کنندگی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسل

به گزارش «عمارفیلم»، همزمان با هفته دفاع مقدس، برنامه تلویزیونی «گنج» به تهیه کنندگی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از امروز(چهارشنبه) به روی آنتن می‌رود.

بنابرین گزارش، این برنامه گفت‌وگومحور به سراغ سوژه‌های تاریخ شفاهی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با محوریت بررسی فعالیت‌های مردمی پشت جبهه در زمان جنگ تحمیلی رفته است.

خاطره‌گویی طنز حسین پاینده معروف به ملات از رزمندگان دفاع مقدس، معرفی کتاب و کتابخوانی، معرفی و بررسی سوژه‌های مردمی تاریخ انقلاب و دفاع مقدس با اجرای اقبال واحدی از دیگر آیتم‌های برنامه «گنج» است.

برنامه تلویزیونی «گنج» در هفت قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه شده است و از امروز چهارشنبه(۳۱ شهریور) به مدت هفت روز به غیر از جمعه، از ساعت ۲۲ از شبکه افق پخش می‌شود و بازپخش آن هم ساعت ۱۶ روز بعد از برنامه است.

امشب در در اولین قمست، این برنامه میزبان «قاسم عسلی» از اعضای گروه فرهنگی- هنری «هاتف» سبزوار می‌شود که در زمان دفاع مقدس، به اجرای برنامه‌های فرهنگی-هنری مثل تئاتر، سرود و… می‌پرداختند.

هم‌چنین، برنامه «گنج»، از روز پنجشنبه(۱ مهر) از ساعت ۱۲:۰۵ (بعد از اذان ظهر و عصر) از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق کانال تلگرامی این برنامه به نشانی https://telegram.me/ganj_iran گزیده و بخش‌های مختلف برنامه را دریافت و نظرات خود را از طریق این کانال تلگرامی و یا شماره پیامکی ۳۰۰۰۴۵۵۰ مطرح کنند.