«ماجرای نیمروز» در شبکه نمایش خانگی

موسسه‌ی هنرهای تصویری سوره از روز سه‌شنبه ۱۳ تیرماه، فیلم ماجرای نیمروز دومین ساخته‌ی محمدحسین مهدویان را در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌کند.

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار» به نقل از فیلم‌نت نیوز، محمد حسین مهدویان این روزها مشغول ساخت مستند «ترور سرچشمه» و نوشتن فیلمنامه جدیدش «لاتاری» است و دومین ساخته‌اش، «ماجرای نیمروز» هم وارد بازار نمایش خانگی می‌شود تا نام این کارگردان جوان، بیشتر در فضای سینما شنیده شود.

موسسه‌ی هنرهای تصویری سوره از روز سه‌شنبه ۱۳ تیرماه، فیلم ماجرای نیمروز دومین ساخته‌ی محمدحسین مهدویان را در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌کند.

«ماجرای نیمروز» نوروز ۹۶ اکران عمومی شد و با توجه به فضای سیاسی تاریخی فیلم که به حوادث مهم انقلاب در ابتدای سال ۶۰ می پردازد، توانست به فروش نزدیک به ۵ میلیاردی دست یابد.

دومین ساخته‌ی در جشنواره‌ی فیلم فجر سال گذشته توانست پنج سیمرغ بلورین را از آن خود کند و فیلم منتخب مردمی این رویداد شود.

در «ماجرای نیمروز» مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، هادی حجازی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، حسین مهری، محیا دهقانی، لیندا کیانی، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدل به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «در محله‌های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیابان‌ها و کوچه‌ها و در پستوی خانه‌ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟»

فیلم‌نامه‌ی «ماجرای نیمروز» را محمدحسین مهدویان و ابراهیم امینی نوشته‌اند و تهیه‌کنندگی این فیلم را هم که محصول سال ۱۳۹۵ است سیدمحمود رضوی بر عهده داشته است.