اعلام جایزه مردمی «معروف» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان های مردمی نهمین جشنواره عمار، منصور نظری، شاعر عدالتخواه، جایزه «معروف» را برای بهترین اثر با موضوع «نقش فضای مجازی در مبارزه با مفاسد» اعلام کرد.

به گزارش عمار فیلم، در بخش فراخوان های مردمی نهمین جشنواره عمار، منصور نظری، شاعر عدالتخواه، جایزه «معروف» را برای بهترین اثر با موضوع «نقش فضای مجازی در مبارزه با مفاسد» اعلام کرد.

منصور نظری، شاعر عدالتخواه، انقلابی و دلسوخته انقلاب هست که اشعار بسیاری از او در مدح مدافعان حرم منتشر شده است. نظری به دلیل کنش‌ اجتماعی پیرامون فساد در قوه قضائیه مدتی را در زندان شهرکرد زندانی بود.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                       جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                               ثبت فراخوان مردمی