واکنش نادر طالب‌زاده به اظهارات مضحک نتانیاهو درباره تورقوزآباد/ حماقت نتانیاهو بیش از پیش ثابت شد

دبیر جشنواره عمار معتقد است که اظهارات اخیر نتانیاهو حماقت او را بیش از پیش بر جهانیان ثابت کرد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ نشست خبری نهمین دوره جشنواره بین المللی عمار عصر یکشنبه ۲۲ مهر ماه در خانه‌ یکی از شهدای دفاع مقدس در توقوزآباد برگزار شد. این نشست در واکنش به سخنان مضحک نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل، در این مکان برگزار شد.

نادر طالب زاده، منتقد سینما که دبیر این دوره از جشنواره فیلم عمار است، در حاشیه این نشست به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: ایده خلاقانه بچه‌های عمار این بود که نشست جشنواره را در این مکان برگزار کنیم و باید بابت این کار از عوامل تشکر کنم. برگزاری نشست خبری در تورقوزآباد، شروع خوبی برای جشنواره عمار امسال است و چنین حرکتی با توجه به بعد رسانه ای خود، کمک می کند که بیش از گذشته به آثار انقلاب اسلامی توجه شود. وقتی در اینجا حاضر می شویم، متوجه می‌شویم که چقدر اینجا مکان با ارزشی است.

وی درباره روستای تورقوزآباد و ظرفیت‌های بالای معنوی این روستا اظهار کرد: بستر بسیار خوبی در این روستا وجود دارد. برخی شهدای دوران دفاع مقدس متعلق به این روستا هستند و این نشان می‌دهد که ظرفیت والایی به لحاظ فرهنگی، معرفتی و سیاسی دارد. اینجا مکانی است که می‌تواند به خوبی اظهار نظر‌های مضحکانه بنیامین نتانیاهو در خصوص فعالیت‌های هسته‌ای ما را زیر سوال ببرد و مسخره کند.

طالب زاده در خصوص اظهار نظر‌های نتانیاهو بیان کرد: این حرف‌های صد من یه غاز نتانیاهو نشان از سطحی نگری و بلاهت او دارد. نتانیاهو شخصی است که به راحتی فریب می‌خورد. کینه نتانیاهو از ما، نشان از حرکت درست و ضد استکباری انقلاب اسلامی دارد. نتانیاهو با این کارش ثابت کرد که چقدر انسان احمق و ناتوانی است.

این فعال سینمایی در پایان اضافه کرد: نتانیاهو کاری جعلی انجام داد؛ کاری که همواره انجام می‌دهد. با وجود اینکه ما درگیر بحران داخلی هستیم این اتفاقات خودجوش و تمسخر یک شخصیت ظالم، از سوی رسانه های دنیا قطعاً به سود انقلاب اسلامی است. دروغ های نتانیاهو سابقه طولانی دارد.