مهلت ثبت‌نام یازدهمین جشنواره عمار تمدید شد/ ۷آذر؛ آخرین مهلت ثبت‌نام

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، مهلت ثبت‌نام در یازدهمین دوره این رویداد سینمایی که پیشتر تا 20 آبان اعلام شده بود، تا 7آذر ماه تمدید شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، مهلت ثبت‌نام در یازدهمین دوره این رویداد سینمایی تا ۷آذر ماه تمدید شد.

به گزارش «عمار فیلم»، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، مهلت ثبت‌نام در یازدهمین دوره این رویداد سینمایی که پیشتر تا ۲۰ آبان اعلام شده بود، تا ۷آذر ماه تمدید شد.

بنابراین گزارش، یازدهمین دوره این رویداد سینمایی در چهار بخش «رقابت اصلی جشنواره»، «معرفی سوژه»، «فراخوان اکران مردمی» و «فراخوان های مردمی» برگزار می‌شود.

در بخش «رقابت اصلی جشنواره»، فیلمسازان می‌توانند آثارشان را در قالب‌های داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ، برنامه تلویزیونی، فیلم ما، فیلم‌نامه و نقد،مقاله و پژوهش‌های سینمایی و در موضوعات «رویای ایرانی»، «پایش و پالایش اجتماعی»، «حافظه ملی»، «جنگ اقتصادی»، «جنگ نرم»، «ملت قهرمان»، «نهضت جهانی مستضعفین» و «فتنه ۸۸» با مراجعه به تارنمای اینترنتی جشنواره به نشانی Ammarfilm.ir ثبت کنند.

همچنین براساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، فیلمسازان حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، ۱۰آذر فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه تحویل دهند.

گفتنی است یازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار همانند سال‌های گذشته، دی ماه برگزار می‌شود.

فراخوان یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار 

ورود به صفحه ثبت نام آثار (سامانه فانوس)