مهدی فقیه بازیگر جدید به فیلم سینمایی «ماهی و برکه»

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماهی و برکه» به کارگردانی علی براتی و تهیه کنندگی هادی انباردار در اقلید فارس با اضافه شدن مهدی فقیه و مهرانه بهنهاد ادامه دارد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از تسنیم، تا به این لحظه ۴۰ درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماهی و برکه» به کارگردانی علی براتی نیز انجام شده است. بخش هایی از این فیلم سینمایی در خارج از کشور فیلمبرداری خواهد شد.

امرالله احمد جو کارگردان سینما طی روزهای گذشته از پشت صحنه فیلم سینمایی «ماهی و برکه» دیدن کرد وهمچنین برای این اثر سینمایی آرزوی موفقیت داشت تا موضوع آن که در ارتباط با دغدغه های ملی است به خوبی مورد توجه قرار بگیرد. امرالله احمد جو کارگردان آثار به یادماندنی چون «تفنگ سر پر» و «روزی روزگاری» نیز است.

در خلاصه داستان «ماهی و برکه» آمده است: فیلم به زندگی مخترعی (علی یزدانی) در سه دوره کودکی، نوجوانی و جوانی او می پردازد. این مخترع در مسیر ساخت اختراعش دچار چالش هایی می شود که برای خانواده و اطرافیانش دردسرهایی را ایجاد می کند.

برخی از بازیگران این فیلم سینمایی که تا به این لحظه مقابل دوربین قرار گرفته اند، عبارتند از سعید آقاخانی، بهناز جعفری، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهسا هاشمی، عبدالباسط رضایی، مهرناز احدیان، ساغر کیان راستی و امیررضا فرامرزی، مهدی فقیه و مهرانه بهنهاد.

دیگر عوامل فیلم سینمایی «ماهی و برکه» عبارتند از مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل‌بیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مسعود میمی، تدوین: حسن حسن‌دوست، نویسندگان: مهدی نامجو، محمد صادق باقری و علی براتی، صدابردار: آرش برومندی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، مشاور کارگردان: سید حسین آزادی، طراح چهره پردازی: علی بهرامی‌فر، مدیر تولید: صادق ایزدخو، استوری بورد: علی امامزاده و حسین آزادی، فیلمبردار پشت صحنه: اصغر براتی، عکاس: امیر حق‌بر.