امشب، شبکه افق

مربی امور تربیتی سال‌های انقلاب و دفاع مقدس، مهمان «گنج» می‌شود

ششمین قسمت از برنامه تلویزیونی «گنج» با حضور «اکرم خان محمدی»، از مربیان امور تربیتی و فعالان مردمی پشتیبانی جبهه‌ه

به گزارش«عمارفست»، ششمین قسمت از برنامه تلویزیونی «گنج» با حضور «اکرم خان محمدی»، از مربیان امور تربیتی و فعالان مردمی پشتیبانی جبهه‌های دفاع مقدس، امشب ساعت ۲۲ از شبکه افق پخش می‌شود.

در بخش‌های‌ دیگر این برنامه همانند قسمت‌های قبلی، حسین پاینده معروف به ملات از رزمندگان دفاع مقدس، بخش دیگری از خاطرات طنز خود درباره حضورش در تدارکات جبهه و معروفیتش در سال‌های جنگ تحمیلی را بیان می‌کند.

همچنین روح الله رشیدی، نویسنده و روزنامه‌نگار تبریزی، به معرفی یکی از آثار خود درباره خاطرات فعالان عرصه موسیقی و سرود در سال‌های انقلاب و دفاع مقدس می‌پردازد.

اقبال واحدی، مجری هم به سراغ «سید محمد عقیلی» از رزمندگان و فعالان پشتیبانی دفاع مقدس می‌رود و خاطرات او را مرور می‌کند.

گفتنی است برنامه تلویزیونی «گنج»کاری است از دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که با اجرای محمدمهدی رحیمی و به تهیه‌کنندگی محمدحسین بزرگی و کارگردانی مجید رستگار با محوریت بررسی فعالیت‌های مردمی پشت جبهه در زمان جنگ تحمیلی از آغاز هفته دفاع مقدس به مدت هفت روز از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

این برنامه هر روز ساعت ۲۲ از شبکه افق به روی آنتن می‌رود و بازپخش آن هم روز بعد ساعت ۱۶ است. همچنین از روز شنبه(سوم مهر) هم پخش این برنامه از شبکه سه سیما آغاز شده و هر روز از ساعت ۱۲:۱۵ به روی آنتن می‌رود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق کانال تلگرامی برنامه به نشانی https://telegram.me/ganj_iran گزیده و بخش‌های مختلف برنامه را دریافت و نظرات خود را از طریق همین کانال و یا از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۴۵۵۰ مطرح کنند.