مجاهد و رزمنده افغانستانی دفاع مقدس، امشب مهمان «گنج» می‌شود

چهارمین قسمت از برنامه تلویزیونی «گنج»، با حضور «امیر جان مرادی»، از مجاهدان و رزمندگان افغانستانی

به گزارش«عمارفست»، چهارمین قسمت از برنامه تلویزیونی «گنج» که از آغاز هفته دفاع مقدس به روی آنتن رفته است، با حضور «امیر جان مرادی»، از مجاهدان و رزمندگان  افغانستانی دفاع مقدس، امشب ساعت ۲۲ از شبکه افق پخش می‌شود و بازپخش آن فردا ساعت ۱۶ به روی آنتن می‌رود.

بنابرین گزارش، در بخش‌ دیگر این برنامه همانند قسمت‌های قبلی، حسین پاینده معروف به ملات از رزمندگان دفاع مقدس، بخش دیگری از خاطرات طنز خود در جبهه‌های جنگ درباره سخنرانی برای لشگر ۱۷ علی ابن ابی‌طالب(ع) را بیان می‌کند.

در بخش دیگر این برنامه محمدسرور رجایی، شاعر و نویسنده افغانستانی مقیم ایران،  از نویسندگان دفاع مقدس، به معرفی کتاب «مبارزان بی‌مرز» و خواندن بخشی از آن می‌پردازند.

اقبال واحدی، مجری با سابقه تلویزیونی هم به سراغ «مهین خانم» یکی دیگر از بانوان جهادگر ملاردی در دوران دفاع مقدس می‌رود و خاطرات آنها را مرور می‌کند.

برنامه تلویزیونی «گنج»کاری است از دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که با اجرای محمدمهدی رحیمی و به تهیه‌کنندگی محمدحسین بزرگی و کارگردانی مجید رستگار با محوریت بررسی فعالیت‌های مردمی پشت جبهه در زمان جنگ تحمیلی از آغاز هفته دفاع مقدس به مدت هفت روز از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

گفتنی است از امروز شنبه(سوم مهرماه)، پخش برنامه تلویزیونی «گنج» از شبکه سه سیما هم آغاز می‌شود و این برنامه به مدت هفت روز، هر روز ساعت ۱۲:۰۵ دقیقه به روی آنتن می‌رود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق کانال تلگرامی برنامه به نشانی https://telegram.me/ganj_iran گزیده و بخش‌های مختلف برنامه را دریافت و نظرات خود را از طریق همین کانال و یا از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۴۵۵۰ مطرح کنند.