«لیوان» به جشنواره عمار رسید

صالحی، کارگردان فیلم کوتاه «لیوان» گفت: مصر بودیم سبک جدید و نگاه جدیدی از اربعین را به مخا‌طب عرضه کنیم که فکر می‌کنم با کمک خدا و عنایت امام حسین(ع) تا حد زیادی موفق بودیم.

به گزارش «عمار فیلم»، محمدفرج صالحی نویسنده و کارگردان فیلم کوتاه لیوان درباره حضور این اثر در نهمین جشنواره در سخنانی، گفت: از طرح ایده تا ساخت این اثر، حدود ۹ماه طول کشید. اساسا خود مطرح کردن ایده و جلب اعتماد عوامل تولید به عملی شدن ایده برای من سخت‌تر از  چیزی بود که تصور می‌شد، چراکه مسیر پیاده روی اربعین که محیط ساخت فیلم بود به دلیل ازدحام جمعیت و عدم توانایی در کنترل صد درصدی لوکیشن توسط ما کار را بسیار سخت می‌کرد.

فرج صالحی  اضافه کرد: مصر بودیم سبک جدید و نگاه جدیدی از اربعین را به مخا‌طب عرضه کنیم که فکر می‌کنم با کمک خدا و عنایت امام حسین(ع) تا حد زیادی موفق بودیم. این مسئله را در اکران‌های خصوصی و استقبال اساتیدی چون ابراهیم حاتمی کیا و دانش اقباشاوی و جناب پور وزیری می‌شد مشاهده کرد.

وی در پایان از سید مهدی طحانی (تدوین و انیمیشن)حامد نمازی(تصویر بردار) مهدی عبدالباقی (مدیر تولید)کوثر امیدی(مشاور کارگردان ) و اقای احمد شفیعی تهیه کننده  کار و تمام دست اندر کاران تولید فیلم کوتاه لیوان تشکر و قدردانی کرد.