امیر پوروزیری:

قرار نبود «مینو» با سقوط خرمشهر تمام شود/ امیدواریم بتوانیم ادامه سریال را بسازیم

کارگردان سریال «مینو» اظهار امیدواری کرد بتواند ادامه قصه این سریال را در فصل دوم آن به تصویر بکشد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از خبرگزاری فارس، «امیر پوروزیری» کارگردان سریال «مینو» در گفت‌وگویی درباره تولید ادامه این سریال در فصل‌های آتی گفت: از ابتدا قرار بر این بود که ادامه این سریال نیز ساخته شود، اما پس از پخش سریال این موضوع در هاله‌ای از ابهام فرو رفت.

وی درباره مضمون و محتوای فصل بعدی این سریال نیز گفت: همان زمان که نگارش را آغاز کردیم بنا بود با فتح خرمشهر قصه را به پایان برسانیم نه با سقوط خرمشهر! اما از آنجایی که به عهدمان وفادار بمانیم و از طرفی به درخواست مردم مبنی بر ساخت ادامه این سریال پاسخی داده باشیم، در تلاشیم تا بتوانیم این سریال را در فصل دوم نیز تولید کنیم.

این کارگردان همچنین با اشاره به تولید قطعی این سریال نیز گفت: هنوز صحبت‌های اجرایی و دقیقی در این باره با ما نشده است اما در هر حال امیدواریم تا شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که بتوانیم ادامه «مینو» را بسازیم.

پور وزیری همچنین ادامه داد: هنوز نگارش را شروع نکردیم اما صحبت‌های اولیه درباره متن‌ها انجام شده است.

سریال «مینو» به کارگردانی امیر پور وزیری، تهیه کنندگی مهدی همایونفر و نویسندگی علی دلگشایی، سلمان فرخنده و احسان فکا از شبکه یک سیما پخش شد. در این سریال محمود پاک نیت، پروانه معصومی، سیاوش طهمورث، عباس غزالی، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، نازنین کیوانی و … به ایفای نقش پرداختند.