به همت جشنواره مردمی فیلم عمار؛

فیلم «ترمینال غرب» بدون حضور حتی یک مسئول در باغملک اکران شد

به همت ستاد مردمی جشنواره فیلم عمار در باغملک، فیلم پر مخاطب «ترمینال غرب» به صورت اکران ویژه در تالار فردوسی

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار» به نقل از باغملک نیوز، فیلم سینمایی «ترمینال غرب» به کارگردانی «قربانعلی طاهرفر» و تهیه کنندگی «حامد بامروت نژاد» در دو سانس برای قشرهای مختلف در تالار فردوسی باغمک نمایش داده شد همچنین اکران ویژه برای سرگروه های صالحین بسیج خواهران باغملک نیز انجام شد.

به همت جشنواره مردمی فیلم عمار در باغملک و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک، فیلم پر مخاطب ترمینال غرب که موضوعی جذاب در مورد شهید احمدی روشن دارد به صورت اکران ویژه در تالار فردوسی باغملک در حالی به روی پرده رفت که حتی یک مسئول اداره در این اکران ها شرکت نکرد و این در حالی بود که علیرغم تبلیغات در فضای مجازی و حقیقی دعوتنامه ویژه جشنواره عمار برای اکثر مدیران ارسال شد.

در پایان این اکران از خانواده های شهدای مدافع حرم که در این مراسم شرکت کرده بودند تقدیر به عمل آمد.

از حاشیه های جالب این اکران کنایه تماشاگری بود که در خصوص عدم حضور مسئولین با حالت طنز گفت: مسئولین اکنون مشغول برجام هستند و سرشان گرم است.

حضار این مراسم خواستار اکران های بیشتر فیلم های جشنواره فیلم عمار شدند و در این بین چند نفر متقاضی اکران شدند.

به همت واحد خواهران دبیرخانه اکران مردمی فیلم عمار در باغملک بلیط فروشی برای فیلم سینمایی «ترمینال غرب» به صورت انفاق فرهنگی بود.

تله فیلم ۷۵ دقیقه ای ترمینال غرب، سیاسی ترین فیلم جشنواره عمار به حساب می آید که با موضوع اتفاقات هسته ای سال های اخیر و حواشی اجتماعی آن تهیه شده است.

جالب است بدانید سه نسل از بازیگران سینمای ایران در «ترمینال غرب» حضور دارند که از آنها می توان به محسن افشانی، متین ستوده، یوسف مرادیان، سیما خضرآبادی، میرطاهر مظلومی، حبیب دهقان نسب، علی سلیمانی، حشمت آرمیده، مینا جعفرزاده، ثریا قاسمی، چنگیز جلیلوند و هوشنگ توکلی اشاره کرد.

در خلاصه این اثر آمده است: امید، دانشجوی جوانی که از طرفی درگیر بورسیه خواهرش است و از سوی دیگر، روی پروژه ای با موضوع تحقیقات هسته ای کار می کند.