«فیلشاه» نیمه دوم سال اکران می‌شود

مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری گفت: در حال رایزنی با تهیه‌کننده هستیم تا نیمه دوم سال فیلم را اکران کنیم.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره نمایش فیلم انیمیشن سینمایی «فیلشاه» در سینماها گفت: این فیلم به تازگی پروانه نمایش دریافت کرده و پتانسیل خوبی برای جذب مخاطب دارد. ما هم تمام تلاش خودمان را می کنیم تا بهترین زمان را برای اکران فیلم در نظر بگیریم. همانطور که «شاهزاده روم»ساخته قبلی کارگردان را اکران کردیم و منتج به فروش بیش از سه میلیارد فیلم شد. البته نباید پتانسیل، تکنیک و داستان خو ب فیلم را نادیده بگیریم.

وی ادامه داد: در حال رایزنی با تهیه کننده هستیم تا نیمه دوم سال فیلم را اکران کنیم.

فیلم سینمایی انیمیشن «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، محصول جدید گروه «هنرپویا» است که با سرمایه گذاری گروه «هنر پویا» به عنوان یک کمپانی خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر ساخته شد و پخش آن به عهده حوزه هنری است.

در توضیحات اولیه این انیمیشن آمده است: در جنگلی در آفریقا رییس گله فیل ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود . . .

گروه «هنر پویا» اولین کنسرسیوم فرهنگی هنری در بخش خصوصی است که توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان با شعار «فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید» پایه گذاری شده و در اولین قدم نیز انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همین شعار در سینماهای کشور عرضه کرد و توانست با فروش ۵ میلیارد تومانی عنوان سومین فیلم پربیننده سال ۹۴ را از آن خود سازد.