فراخوان جایزه مردمی «شهید حامد جوانی» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، زنان فعال در پشتیبانی مردمی دفاع قدس، عجب شیر؛ آذربایجان شرقی، جایزه «شهید حامد جوانی» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «مدافعان حرم» اعلام کردند.

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، زنان فعال در پشتیبانی مردمی دفاع قدس، عجب شیر؛ آذربایجان شرقی، جایزه‌ای با عنوان جایزه «شهید حامد جوانی» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «مدافعان حرم» اعلام کردند.

شهید حامد جوانی یکی از جوان ترین شهدای مدافع حرم آذربایجان متولد ۲۸ آبان ۶۹ بود که در روز ۲۳ اردیبهشت ۹۴ در منطقه لاذقیه سوریه مجروح شده و بر اثر شدت جراحات حدود ۴۳ روز در سوریه و بیمارستان بقیه الله تهران بستری و سرانجام ۳ تیر ماه ۹۴ با لبیک به دعوت حق به قافله سیدالشهدا(ع) پیوست.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                         جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                  ثبت فراخوان مردمی