فراخوان جایزه مردمی «شناخت افراطی گری و آثار آن» در دهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، موسسه دارالاعلام لمدرسه اهل البیت، جایزه ای نقدی را برای بهترین اثر با موضوع «شناخت افراطی گری و آثار آن» اعلام کرد.

به گزارش عمار فیلم، در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، موسسه دارالاعلام لمدرسه اهل البیت (موسسه تخصصی نقد وهابیت)، جایزه ای نقدی را برای بهترین اثر با موضوع «شناخت افراطی گری و آثار آن» اعلام کرد.

موضوع این فراخوان، افراطی گری مذهبی با محورهای افراطی گری مذهبی در ایران، پسا داعش، آثار سوء اجتماعی داعش یا جریانات افراطی، تقابل سلفیت و اهل سنت و استعمار و تروریسم است.

بنابراین گزارش، دبیرخانه دهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

دهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۸ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

ثبت فراخوان مردمی