فراخوان جایزه مردمی «دیدگاه افق» در نهمین جشنواره عمار

در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، خانم طیبه رحمانی قهرمان مستند «نامه ای برای» از زرند کرمان، جایزه «دیدگاه افق» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «جنگ با اقتصاد تحریم» اعلام کرد.

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره عمار، خانم طیبه رحمانی قهرمان مستند «نامه ای برای» از زرند کرمان، جایزه‌ای با عنوان جایزه «دیدگاه افق» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «جنگ با اقتصاد تحریم» اعلام کردند.

خانم نام طیبه رحمانی در روستای سلیمان آباد شهرستان زرند کرمان زندگی می کند. این روستا بخاطر بی آبی و خشکسالی درگیر بیکاری شدید شده که این موضوع مشکلات زیادی را برای روستا ایجاد کرده است تا آنجا که اهالی روستا تصمیم به مهاجرت می گیرند اما خانم رحمانی و همسرش تصمیم می گیرند به جای ترک روستا و رفتن به شهر فکری برای حل مشکل روستا کنند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو، کارگردان سریال روزی روزگاری، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی، از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و… از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                         جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                    ثبت فراخوان مردمی