سینماسنگر جشنواره عمار، میزبان زائران راهیان نور می‌شود/فراخوان خادمی در هویزه

جشنواره مردمی فیلم عمار، همچون سال‌های گذشته، در قالب سینماسنگر در یادمان شهدای هویزه، با زائران مناطق عملیاتی جنوب همراه می‌شود و با آثار برگزیده خود، از تاریخ 12 اسفند تا 6 فروردین، پذیرای مخاطبان

به گزارش «عمار فیلم»، جشنواره مردمی فیلم عمار، همچون سال‌های گذشته، در قالب سینماسنگر در یادمان شهدای هویزه، با زائران مناطق عملیاتی جنوب همراه می‌شود و با آثار برگزیده خود، از تاریخ ۱۲ اسفند تا ۶ فروردین، پذیرای مخاطبان خواهد بود.

عموم خواهران و برادران اکران‌کننده‌ و فعال فرهنگی، در صورت تمایل به حضور در سینماسنگر به‌عنوان «خادم»، می‌توانند اطلاعات زیر را تکمیل و با ارسال به آی‌دی @eyvan_admin  ثبت‌نام کنند.

نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس، دوره زمانی مورد نظر برحسب اولویت، استان و شهرستان محل فعالیت، مدت آشنایی با جشنواره عمار، تاریخ اولین و آخرین اکران خود در جشنواره عمار (در صورت وجود)، مهارت‌های فردی مانند خبرنگاری، عکاسی و…، شرحی از فعالیت‌های فرهنگی در استان و شهر خود، فیلم‌های مشاهده‌کرده از جشنواره عمار و برنامه پیشنهادی برای اجرا در سینماسنگر.

مهلت ثبت‌نام تا ۲ اسفندماه سال جاری است و دوره‌های حضور خادم‌ها به سه بازه ۱۲ تا ۲۱ اسفند، ۲۱ تا ۲۷ اسفند و ۲۷ اسفند تا ۶ فروردین تقسیم می‌شود. ضمن اینکه مدت حضور خادمان فقط در یک دوره مشخص‌شده امکان‌پذیر است و امکان حضور متأهلی نیز وجود دارد.