دولت باید از جشنواره فیلم عمار حمایت کند/ جشنواره عمار یکی از بهترین جشنواره‌های انقلاب

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اندیشمندان در حوزه هنر انقلابی دور هم جمع شدند

به گزارش «روابط عمومی جشنواره فیلم عمار» به نقل از خبرگزاری فارس، احد آزادیخواه دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره اهمیت جشنواره فیلم عمار گفت: جشنواره فیلم عمار یکی از بهترین جشنواره‌هایی است که می‌تواند در توسعه هنر انقلاب و هنر مقاومت با نگاه دفاع از از آرمان های انقلاب و حمایت از رهبری و دیدگاه‌های ایشان در حوزه فرهنگ را توسعه بخشد.

وی ادامه داد: اندیشمندان در حوزه هنر انقلابی دور هم جمع شدند و شبکه موثر انقلابی با رویکرد اسلامی را تشکیل دادند قطعاً دولت باید از این جریان حمایت کند و با تمام توان پشتیبانی کند که استعداد هنری انقلابی ما انشاءالله رشد داشته باشد.

وی درباره برنامه ریزی کمیسیون فرهنگی در رشد و شکوفایی حرکت‌های انقلابی و مقابله با شبکه‌های معاند گفت: کمیسیون فرهنگی در حوزه بودجه ریزی و اولویت بندی و نظارت تلاش می کند به شبکه هایی که هنر مقاوم اسلامی را توسعه بدهند و مردم را از آسیب های اجتماعی، انحرافات فکری و اعتقادی جوان ها مصون بدارد، توجه کند. جدول ۱۷ برای ما بسیار حایز اهمیت است و موسسات فرهنگی و انقلابی همچنین جشنواره عمار بخشی از منابع مالی خود را از جدول تامین کند. ما تلاش می کنیم این جدول را احیاء و سرپا نگه داریم تا بلکه آمار و ارقام مندرج را به حدی برسانیم که بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی هنر انقلاب باشیم.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اولویت ما در کمیسیون فرهنگی ارایه بخشی از بودجه جدول ۱۷ به برگزاری جشنواره عمار در سال ۹۶ است .