با حضور مرتضی شعبانی و روح الله رفیعی؛

دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» در جشنواره عمار برگزار می‌شود

دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» با رویکرد جدید برای بررسی داشته ها، بایدها و نبایدهای روایی از بحران سوریه با حضور مرتضی شعبانی، مدیر مرکز مستند سازی حقیقت و روح الله رفیعی، مدیر گروه مستند روایت

به گزارش«عمار فیلم»، پس از برگزاری یازده جلسه از سلسله نشست‌های مدافعان فرهنگی حرم که به بررسی «ظرفیت‌ها و چالش های فعالیت‌های فرهنگی در سوریه» می‌پرداخت همزمان با برگزاری دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار دور جدیدی از این سلسله نشست برگزار می‌شود.

اما سوالی که در پی جلسات گذشته نیز مطرح شد روایت حضور و چرایی حضور ایران در سوریه بوده است و واحد بین الملل دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در نظر دارد در دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» و در دور جدید به بیان داشته‌ها، بایدها و نبایدهای روایی از بحران سوریه بپردازد.

در نخستین پنل در دور جدید به روایت مستندسازان و حوزه مستندسازی از حضور ایران در سوریه برای مخاطبان متنوع ملی، منطقه‌ای و جهانی می‌پردازد.

دوازدهمین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» ۱۶ دی ماه از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹:۳۰ با حضور مرتضی شعبانی، مدیر مرکز مستندسازی حقیقت و روح الله رفیعی، مدیر گروه مستند روایت فتح همزمان با جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین به نشانی خیابان طالقانی، نبش خیابان برادران مظفر، سینما فلسطین، لابی طبقه سوم برگزار می‌شود.

ورود به جلسه برای کلیه علاقه مندان آزاد است.