دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در اسلامشهر برگزار شد + فیلم

دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش برای دومین سال متوالی در شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از خبرگزاری تسنیم، امسال برای دومین سال پیایی شهرستان اسلامشهر میزبان برگزاری جشنواره مردمی فیلم عمار به همّت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری این شهرستان اسلامشهر در محل پردیس سینما فجر است که همچون سال گذشته با استقبال پرشور نوجوانان، جوانان و علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر و فیلم‌های حماسی روبه‌رو شد.

رضا عظیمی مسئول برگزاری جشنواره مردمی فیلم عمار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر با اشاره به حضور و استقبال نوجوانان و جوانان از فیلم‌های در حال اکران جشنواره فیلم عمار اظهار داشت: فیلم‌های جشنواره مردمی عمار از ۲۸ دی‌ماه لغایت ۳۰ دی‌ماه به مدت ۳ روز و از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر با محوریت بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش اکران شد.

وی گفت: جشنواره عمار با مسائل اعتقادی و دینی ما عجین گشته و آن را در قالب فیلم‌هایی با پیام‌های اجتماعی که در افزایش اعتماد به نفس و خودباوری مؤثر است به مردم نمایش می‌دهد.

مسئول برگزاری جشنواره مردمی فیلم عمار با بیان اکران قریب به ۲۷ فیلم و مستند در ۳ روز برگزاری جشنواره در اسلامشهر تأکید کرد: فیلم‌های جشنواره با موضوعاتی از قبیل طنز، حماسی، ایثار و شهادت، کودک و نوجوان، فیلم‌های اجتماعی، داستانی و مستند ساخته شده و سعی کردیم در اسلامشهر از فیلم‌های برتر جشنواره انتخاب و به نمایش عموم درآید.

عظیمی ادامه داد: جشنواره مردمی فیلم عمار در اسلامشهر با همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری، سپاه ناحیه سیدالشهدا (ع) و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اسلامشهر برگزار شد.

وی در پایان با اشاره به تقارن جشنواره فیلم عمار با شهادت سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: این جشنواره که متفاوت با سال‌های گذشته اکران شده، با محوریت شخصیت سپهبد سلیمانی و جبهه مقاومت بوده تا نوجوانان و جوانانی که از نزدیک نظاره‌گر فیلم‌های جشنواره هستند بهره کافی را از تماشای آن ببرند و اندکی از رشادت‌ها و ایثارگری‌های آن مردان بزرگ را درک کنند.