جشنواره عمار در زابل آغاز به کار کرد

جشنواره عمار با حضور مردم و مسئولان شهرستان زابل در محل حسینیه شهیدین زابل آغاز به کار کرد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از پایگاه خبری اوشیدا، جشنواره عمار با حضور مردم و مسئولان شهرستان زابل در محل حسینیه شهیدین زابل آغاز به کار کرد تا مردم این خطه نیز از آن بهره مند شوند.

امام جمعه زابل در این جشنواره عنوان کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی برگزاری انواع برنامه هایی که مستقیم با زندگی و دین مردم در ارتباط است می باشد که در این راستا جشنواره عمار یکی از این برنامه ها است.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا افزود: مبارزه فرهنگی ورسانه ای با تهاجمات رسانه ای از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که دشمنان اسلام به طور خزنده ای از طریق جنگ نرم و رسانه ها در حال تبیین نقشه های شوم خود هستند.

وی ادامه داد: استکبارجهانی با تمام قوا بر تخریب افکار جوانان و نوجوانان با کمک رسانه و ترویج برهنگی و کمرنگ کردن عقاید مسلمانان درجهت فروپاشی درونی نظام به میدان آمده است.

امام جمعه زابل تاکید کرد: برگزاری جشنواره عمار می تواند در زمینه تهاجمات فرهنگی از سوی معاندین انقلاب مقابله مثبت و ارزنده ای داشته باشد و نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کند.

حجت الاسلام کیخا ابراز کرد: جشنواره عمار مهندسی معکوسی در جهت نابودی نقشه های دشمنان انقلاب است که با باشکوه برگزار شدن آن در هر سال می توان در این راه موفق تر از قبل عمل کرد.

وی تاکید کرد: استعدادهای درونی را باید شناسایی و به منصه ظهور رساند و از آن ها در مقابل دشمنان در برابر جنگ های نرم استفاده کرد.

شایان ذکر است؛ فیلم عمار در مدارس و مساجد و به طور ویژه درایام ده فجر اکران می شود.