جایزه «نان سالم» در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، فروشگاه های صنایع فرهنگی، جایزه «نان سالم» برای بهترین اثر را با موضوع «اهمیت نان سالم در سبد غذایی، کیفیت و چرخه نان در ایران و جهان، نان و سلامت»

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، فروشگاه‌های صنایع فرهنگی، جایزه «نان سالم» برای بهترین اثر را با موضوع «اهمیت نان سالم در سبد غذایی، کیفیت و چرخه نان در ایران و جهان، نان و سلامت» اعلام کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌ها و مستندهای خود را با موضوع «اهمیت نان سالم در سبد غذایی، کیفیت و چرخه نان در ایران و جهان، نان و سلامت» به دبیرخانه جشنواره عمار ارسال کنند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه دهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مدنظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

دهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۸ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                   جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                                         ثبت فراخوان مردمی