جایزه «شهید حسن شاطری» در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، بنیاد مردمی خدمت قرارگاه جهادی حاج احمد متوسلیان، جایزه «شهید حسن شاطری» برای بهترین اثر را با موضوع «محرومیت زدایی و نگاه به مستضعفین و پابرهنگان

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، بنیاد مردمی خدمت قرارگاه جهادی حاج احمد متوسلیان، جایزه «شهید حسن شاطری» برای بهترین اثر را با موضوع «محرومیت زدایی و نگاه به مستضعفین و پابرهنگان به عنوان صاحبان اصلی انقلاب» اعلام کرد.

جایزه مردمی «شهید حسن شاطری»

علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌ها و مستندهای خود را با موضوع «محرومیت زدایی و نگاه به مستضعفین و پابرهنگان به عنوان صاحبان اصلی انقلاب» به دبیرخانه جشنواره عمار ارسال کنند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه دهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

دهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۸ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                   جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                                              ثبت فراخوان مردمی