جایزه «شهید باهنر» در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، آقای مروت غفاری معلم مدرسه ابتدایی شهرستان ماه نشان زنجان، جایزه «شهید باهنر» برای بهترین اثر را با موضوع «ویژگی های مثبت و ثمرات عینی آموزش و پرورش

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، آقای مروت غفاری معلم مدرسه ابتدایی شهرستان ماه نشان زنجان، جایزه «شهید باهنر» برای بهترین اثر را با موضوع «ویژگی های مثبت و ثمرات عینی آموزش و پرورش ایران در دوران جمهوری اسلامی» اعلام کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌ها و مستندهای خود را با موضوع «ویژگی های مثبت و ثمرات عینی آموزش و پرورش ایران در دوران جمهوری اسلامی» به دبیرخانه جشنواره عمار ارسال کنند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه دهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

دهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۸ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                   جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                                                             ثبت فراخوان مردمی