جایزه «امیدبخشی به افراد استثنائی» در دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، ایوب بابازاده دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی اهل شهرستان آمل جایزه «امیدبخشی به افراد استثنائی» را به بهترین اثر با موضوع «دغدغه ها و تجربیات زیستی

به گزارش «عمار فیلم»، در بخش فراخوان‌های جوایز مردمی دهمین جشنواره عمار، ایوب بابازاده دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی اهل شهرستان آمل جایزه «امیدبخشی به افراد استثنائی» را به بهترین اثر با موضوع «دغدغه ها و تجربیات زیستی افراد استثنائی با نیازهای ویژه و خانواده آنها» اهدا می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌ها و مستندهای خود را با موضوع «دغدغه ها و تجربیات زیستی افراد استثنائی با نیازهای ویژه و خانواده آنها» به دبیرخانه جشنواره عمار ارسال کنند.

بنابراین گزارش، دبیرخانه دهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی این رویداد سینمایی مطابقت دارند، در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

دهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۸ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

                                                       جهت ثبت فراخوان خود کلیک کنید

                                                               ثبت فراخوان مردمی