تماشای دوباره “قلاده‌های طلا” توسط رهبر انقلاب به روایت “طالبی” + عکس

کارگردان "قلاده‌های طلا" با انتشار توئیتی اعلام کرد که پیام رهبر انقلاب را به وی رسانده‌اند که از ساخت این فیلم دوباره تشکر کرده‌اند.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از تسنیم، در این ایام معمولاً تلویزیون به سراغ “قلاده‌های طلا” ابوالقاسم طالبی می‌رود و البته امسال در آستانه پخش با واکنش اولیه کارگردان این فیلم نسبت به سانسور آن اشاره می‌کند. البته از شبکه افق پخش می‌شود و دوباره هجمه‌ها و بازتاب‌های مثبت و منفی را به همراه دارد.

طالبی به برنامه «فرمول یک» می‌رود و برخی از این هجمه‌ها را که همچنان به دنبال ساخت و پخش این فیلم می‌آید را موشکافی می‌کند و ساعاتی بعد از انتشار مجدد این انتقادهای کارگردان “قلاده‌های طلا” در شبکه یک، واکنش‌هایی از سوی محافل نزدیک به دولت در فضای مجازی منتشر می‌شود.

این هجمه‌ها باعث می‌شود دوباره ابوالقاسم طالبی توئیتی بزند؛ او در صفحه مجازی خودش این‌گونه نوشت: «امشب(نهم دی‌ماه ۹۷ ساعت بیست و سی دقیقه)از بیت حضرت رهبری با بنده تماس گرفتند و پیام ایشان را به اطلاع بنده رساندند، حضرت آقا فرمودند دیشب مجدداً فیلم شما را از شبکه افق دیدم آفرین، آفرین‌، آفرین؛ دست شما درد نکند از قول من به بازیگران سلام برسانید.

او در ادامه این توئیت نوشته است: “یک مقام آگاه در وزارت اطلاعات(واجا) هم پیامی داده که ما بودیم که نمی‌‌گذاشتیم “قلاده‌های طلا” پخش بشود این فیلم مشحون از تهمت‌های ناروا به سربازان گمنام امام زمان(عج) است، از نظر صاحب این قلم، ۹۸ درصد بچه‌های وزارت اطلاعات، گل هستند.

ولی چند نفری هم بدجوری دائم شِکَرک می‌زنند برای فتنه‌گرها و سعی دارند برای من نقطه ضعفی درست کنند و آن را بزرگ کنند. تا امان‌نامه لیبرالیسم را امضا کنم و مثل خیلی از همکاران، بی‌خیالِ مبارزه با لکه‌های سیاه در پهنه نورانی و خورشید فام جمهوری اسلامی شوم و بی‌آبرو در لاک خو فرو روم.

اگر بند بند استخوان‌هایم را جدا سازند و اگر سرم را بالای دار ببرند اگر زنده زنده در آتش بسوزانندم هرگز امان‌نامه لیبرالیسم را امضاء نمی‌کنم و دست از اندیشه‌های نورانی امام خمینی(ره) و جانشین خلفش حضرت سیدعلی روحی فدا برنمی‌دارم”.

این توئیت در ادامه واکنش‌های محافل نزدیک به دولت بود که نسبت به بازپخش این فیلم سینمایی واکنش‌های منفی دادند و این فیلم را سراسر دروغ‌پردازی و مشحون از تهمت‌های ناروا به مجموعه سربازان گمنام امام زمان(عج) دانستند.