برگزاری نشست هم‌اندیشی فعالان اکران مردمی فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع»

نشست هم‌اندیشی جمعی از فعالان اکران مردمی فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع»، روز 3 و 4 بهمن‌ در حسینیه هنر تهران برگزار شد.

به گزارش«عمار فیلم»، نشست هم‌اندیشی جمعی از فعالان اکران مردمی فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع»، روز ۳ و ۴ بهمن‌ماه با حضور فعالان اکران مردمی از شهرهای مختلف در حسینیه هنر تهران برگزار شد.

محور اصلی این نشست، مرور تجربه‌های شهرهای مختلف در حوزه اکران فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع بود که آقایان مردی از قم، جلینی از مشهد، الوند از گلستان، اسماعیلی از اصفهان و زحمتکش از سیستان و بلوچستان و خانم سپهری از ملایر تجربه خودشان در این‌باره ارائه کردند.

در این نشست هم‌اندیشی حامد بامروت نژاد تهیه کننده فیلم نیز پیرامون ضرورت‌ها و الزامات مشارکت در اکران فیلم‌های سینمایی انقلاب سخنانی را مطرح کرد.

همچنین در بخش‌ دیگری از این نشست به موضوعاتی همچون تجربه تعامل با سازمان‌ها، اجرای سرود، تبلیغ میدانی، تاثیرگذاری انواع بلیت‌ها مثل نیم‌بها و خانواده در فروش و جذب نیروهای مردمی و مدیریت ستادها پرداخته شد.

وحید جلیلی رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره مردمی فیلم عمار نیز مهمان بخش دیگری از این نشست بود. فعالان اکران مردمی فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» سپس به تماشای فیلم سینمایی «۲۳ نفر» نشستند و در ادامه پیرامون اکران این فیلم، انیمیشن «بنیامین» و فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» بحث و تبادل نظر انجام شد.

در انتهای برنامه نیز حجت غیب الله زاده مسئول رسانه عماریار نرم‌افزار پخش «سینمامردم» را به حضار معرفی کرد و به سؤالات آنها درباره این نرم افزار، پاسخ داد.