برگزاری اختتامیه اکران فیلم‌های جشنواره عمار در نهاوند

مراسم اختتامیه اکران عمومی فیلم‌های جشنواره مردمی فیلم عمار در مسجد شهرک آیت الله طالقانی نهاوند برگزار شد.

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار» به نقل از پایگاه خبری گرو، مراسم اختتامیه اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار پس از نمایش در نقاط مختلف شهرستان نهاوند با حضور فعالان فرهنگی و مذهبی این شهرستان برگزار شد.

اکرم حیدری رابط اکران فیلم‌های جشنواره عمار در نهاوند گفت: در طول مدت بیش از ۱۰ روز و به‌خصوص در ایام دهه مبارک فجر تعداد از فیلم‌های جشنواره عمار در نهاوند اکران شد.

وی اظهار داشت: در این مرحله از اکران فیلم‌ها در مساجد و برای علاقه‌مندان و جوانان انقلابی شهرستان نهاوند اکران شد و مورد استقبال قرار گرفت.

رابط اکران فیلم‌های جشنواره عمار در نهاوند افزود: در طول مدت اکران این فیلم‌ها در مساجد سطح شهر نهاوند فیلم‌ها به نمایش درآمد و در مراحل بعدی نیز تعدادی از فیلم‌ها برای عموم مردم نمایش داده می‌شود.

وی اظهار داشت: همچنین در روزهای نخست دهه مبارک فجر با حضور امام‌جمعه و مسئولان شهرستان نهاوند مراسم افتتاحیه این اکران‌ها برگزار شد و امروز نیز با حضور فعالان فرهنگی و مذهبی مراسم اختتامیه برگزار شد.

حیدری گفت: در این مراسم حجت‌الاسلام کشکولی سخنرانی کرد توسط یکی از اعضای ستاد اکران گزارش کاری برای حاضران ارائه شد.

وی عنوان کرد: در ادامه این مراسم از خواهران و برادران فعال فرهنگی شهرستان نهاوند تقدیر شد و فرم‌های نظرسنجی فیلم‌های اکران شده در بین حاضران توزیع شد.

رابط اکران فیلم‌های جشنواره عمار در نهاوند اظهار داشت: نکته خوب مراسم اختتامیه این بود که جمعی از جوانان آمادگی خود را برای پیوستن به اکران کنندگان فیلم‌های جشنواره عمار اعلام کردند و این‌یکی از نکات مثبت برگزاری این مراسم بود.

حیدری در پایان گفت: در مراحل بعد، اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در مدارس، پایگاه‌های مقاومت بسیج و سایر مساجد شهرستان نهاوند بر اساس تقاضا انجام خواهد شد.