اکران فیلم‌های منتخب جشنواره عمار در ویژه برنامه «فجر فاطمی»

به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه ویژه برنامه «فجر فاطمی» همراه با اکران فیلم‌های منتخب نهمین جشنواره عمار با حضور عوامل فیلم‌ها و خانواده شهدا در حرم زینبیه برگزار خواهد شد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از خبرگزاری تسنیم، به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه ویژه برنامه «فجر فاطمی» همراه با اکران فیلم‌های منتخب نهمین جشنواره عمار با حضور عوامل فیلم‌ها و خانواده شهدا در حرم زینبیه برگزار خواهد شد.

این برنامه به مدت ۳ روز از دوشنبه ۱۵ بهمن تا چهارشنبه ۱۷ بهمن در آستان حرم زینبیه از ساعت ۶ بعدازظهر برگزار خواهد شد و میزبان فعالان فرهنگی و عموم مردم است.

روز دوشنبه فیلم «بعد از ظهر» اثر امیرعباس ربیعی، روز سه شنبه مستند «کرار» شرحی از سیره شهید مدافع حرم محمدرضا سنجرانی و روز چهارشنبه مستند «الصاق شهر» اثر ابراهیم یزدانی با موضوع جنگ اقتصادی برای نخستین بار در اصفهان اکران خواهند شد.

همچنین خانواده شهید مدافع وطن سجاد شاه سنایی از مهمانان ویژه روز سوم برنامه «فجر فاطمی» خواهند بود.

حجت‌الاسلام صادق‌زاده، مدیر آستان حرم حضرت زینب(س) هدف از برگزاری ویژه برنامه «فجر فاطمی» را بصیرت افزایی و آشنایی مردم با آستان مقدس زینبیه و فعالیت‌های این مکان نامید و گفت: با توجه به ارزشی و انقلابی بودن آثار جشنواره عمار این برنامه می‌تواند تاثیر بسزایی در نگرش عموم مردم داشته باشد.

وی ادامه داد: در کنار این ویژه برنامه ۳ روزه، فیلم‌های جشنواره عمار در طول دهه فجر برای دانش آموزان منطقه نیز اکران خواهد شد همچنین پس از ایام فاطمیه آثار جشنواره عمار به صورت مستمر در حرم زینبیه اکران عمومی می‌شود.