فیلم‌های عمار به قلب شیعه رسید

اکران فیلم‌های جشنواره عمار در حرم امام حسین(ع)/ زائران کشورهای مختلف اکران کنندگان بین‌المللی عمار شدند

در ادامه اکران‌های مردمی جشنواره عمار در عراق، همزمان با جشن‌های نیمه شعبان و پیاده روی محبان اهل بیت به سمت کربلا، تعدادی از فیلم‌های جشنواره عمار در کنار حرم امام حسین(ع) به نمایش درآمد.

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار»، در ادامه اکران‌های مردمی جشنواره عمار در عراق، همزمان با جشن‌های نیمه شعبان و پیاده روی شیعیان و محبان اهل بیت علیهم السلام به سمت کربلا، تعدادی از فیلم‌های جشنواره عمار در این شهر به نمایش درآمد.
بنابرین گزارش، در این اکران‌ها که در مجاورت حرم امام حسین(ع) توسط بخش رسانه مرکزی جنبش مقاومت اسلامی نجبا به مناسبت میلاد امام زمان(عج) و برای جمع زیادی از مردم شهر کربلا و زائرانی که از کشورهای عراق، ایران، لبنان، بحرین و… حضور داشتند، برگزار شد، آثار برگزیده جشنواره عمار از جمله آثار مرتبط با رشادت‌های نیروهای الحشد الشعبی عراق مانند «آهنگر»، «ایرانی‌های مرتد» و همچنین تعدادی از کلیپ‌ها و آثار کوتاه عمار اکران شدند.
همچنین برخی از زائران نیز بعد از آشنایی با روند اکران‌های مردمی جشنواره عمار، تعدادی از فیلم‌های آن را برای اکران در کشورهای خود دریافت و به عنوان اکران کننده بین المللی جشنواره عمار ثبت‌نام کردند.
گفتنی است پیش از این نیز در اوایل سال جاری، فیلم‎‌های جشنواره مردمی عمار با حضور محمدمهدی خالقی، کارگردان برگزیده این جشنواره در شهرهای مدائن، نجف اشرف، تکریت، کربلا طی چند روز به نمایش درآمده بودند.