اکران جشنواره مردمی فیلم عمار در ورامین آغاز شد

اکران عمومی جشنواره مردمی فیلم عمار در شهرستان ورامین روز سه شنبه با برگزاری آئین افتتاحیه آغاز شد.

به گزارش «عمار فیلم» به نقل از خبرگزاری ایرنا، در این مراسم که در کانون فرهنگی هنری هدایت آموزش و پرورش ورامین برگزار شد، فیلم های نهمین جشنواره عمار به اکران عمومی درآمد.

مسئول اکران فیلم ‌های نهمین جشنواره عمار شهرستان ورامین در حاشیه این مراسم در سخنانی، گفت: در این دوره از جشنواره بیش از ۴۰ اثر برای اکران عمومی شهرستان ورامین در نظر گرفته شده است.

مهدی شه دوست اظهار داشت: یکی از ویژگی های اصلی که این جشنواره را از سایر جشنواره ها متمایز ساخته ، اکران با پشتوانه های مردمی آثار این جشنواره است و می تواند مسیر شناخت و بصیرت جوانان نسبت به مسائل جامعه را فراهم کرده و راه های نفوذ فرهنگی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسدود خواهد کرد.

وی گفت: در حاشیه اکران عمومی جشنواره عمار ، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی، اجرای سرود و نیز مراسم تجلیل از فعالان عرصه فرهنگی نیز برگزار می شود.

شه دوست تصریح کرد: به منظور بهره مندی تمامی افراد جامعه از فیلم های جشنواره عمار ، مهد کودکی نیز در حاشیه این مراسم دایر شده تا خانواده ها فرزندان کوچک خود را به مربیان سپرده و با آسودگی خاطر از محتوای جشنواره استفاده کنند.

وی گفت: این جشنواره تا جمعه ۱۴ دیماه ادامه دارد.

کانون تربیتی فرهنگی هدایت در بلوار شهید باهنر ورامین واقع شده است.