اکران انیمیشن‌های ویژه کودک و نوجوان جشنواره عمار در اهواز

در برنامه اکران آثار هشتممین جشنواره مردمی فیلم عمار در اهواز، آثار ویژه کودک و نوجوان به طور ویژه برای این سته از مخاطبان نمایش داده می شوند.

به گزارش عمارفیلم و به نقل از ایکنا، همزمان با برگزاری هشتیمن دوره اکران فیلم‌های جشنواره عمار در اهواز، این جشنواره ویژه کودک و نوجوان نیز با اکران انیمیشن‌های هدفمند ملی و برنامه‌هایی چون کاردستی، نقاشی و قصه‌خوانی برگزار خواهد شد.

این برنامه ۴ و ۵ بهمن ساعت ۱۸تا ۲۲ با حضور کودکان و نوجوانان اهوازی در سالنی مجزا برای اولین بار درسینما اکسین اهواز برگزار می‌شود.

اکران آثار هشتمین دوره فیلم‌های برگزیده جشنواره عمار در اهواز از ۴ تا ۶ بهمن در ساعات ۲۲-۱۸ در سینما اکسین این شهر برگزار می‌شود.

همزمان با برگزاری جشنواره در اهواز، کارگاه‌های آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته در زمینه فیلم‌سازی، عکس‌برداری، تدوین و فن مصاحبه تاریخ شفاهی نیز برگزار خواهند شد.

یادآور می‌شود؛ هشتمین جشنواره عمار با موضوعات «تاریخ معاصر ایران»، «فتنه سال ۸۸»، «بیداری اسلامی و جهانی»، «نقد درون گفتمانی»، «جنگ نرم»، «اقتصاد مقاومتی» و «ملت قهرمان» و در بخش‌های «فیلم»، «نقد، مقاله و پژوهش‌های سینمایی»، «تولیدات رادیویی»، «فیلم ما» و «آگهی بازرگانی و اقلام تبلیغاتی» برگزار شد.