اکران‌های مردمی جشنواره فیلم عمار در حرم شاهچراغ (ع) افتتاح می‎شود

دبیر جشنواره فیلم عمار در استان فارس گفت: افتتاح اکران های مردمی این استان در حرم شاهچراغ برگزار می‎شود.

به گزارش «روابط عمومی جشنواره عمار» به نقل از تسنیم، محمدعلی یزدانشناس از برگزاری مراسم افتتاحیه اکران‌های مردمی جشنواره عمار در حرم شاهچراغ(ع) خبر داد و اظهار داشت: این برنامه ساعت ۱۵ بعدازظهر امروز در سالن ولایت حرم شاهچراغ با حضور مادر شهید موسوی‎زاده و حجت‌الاسلام نامخواه از کارشناسان جشنواره عمار برگزار می‎شود.

وی با بیان اینکه این برنامه به بزرگداشت از بانوان انقلابی نیز می‎پردازد،گفت: مادر شهیدان نقدی در این برنامه به عنوان بانوی انقلابی تقدیر می‎شود، ویژگی بارز این بانوی بزرگوار ساماندهی کمک‌های مردمی در شهر شیراز برای جبهه بوده است.

دبیر جشنواره فیلم عمار با اشاره به توزیع فیلم‌های جشنواره از ابتدای آذرماه در تمامی شهرستان‌های استان فارس افزود: شهرستان‎های گراش، داراب، لارستان و فسا از شهرهای فعال در برگزاری جشنواره عمار است به گونه‌ای که در سال گذشته مجموعه اکران شهرستان داراب از شهر تهران بیشتر بوده است.

یزدانشناس با اشاره به اینکه در مجموع ۱۳۰۰ فیلم به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود، خاطرنشان کرد: از این تعدا ۵۳ اثر از استان فارس ارسال شده که ۷ اثر به مرحله پایانی و داوری راه یافتند.

وی تصریح کرد: امسال در دو مرحله ۶ و ۱۲ دی وی دی از دبیرخانه جشنواره به استان‌ها ارسال شده که شامل آثار داستانی، مستند، انیمیشن، نماهنگ و تیزر می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت ammarfilm.ir از نحوه دریافت فیلم‌ها اطلاع حاصل کنند.