با حضور مادران شهدا ؛

اکران‌های آنلاین عماریار و اکران‌های مردمی مستند «ماح» آغاز می‌شود

نخستین «اکران آنلاین یک فیلم» در سامانه عماریار و اولین «اکران مردمی آنلاین جشنواره عمار»، چهارشنبه با نمایش مستندی از یک مسجد باورنکردنی کلید می‌خورد.

به گزارش عمار فیلم، مراسم افتتاحیه اکران‌های مستند «ماح»، ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه سوم دی‌ماه به صورت برخط (آنلاین) برگزار می‌شود.

این فیلم، به کارگردانی سید عباس طهماسبی، تهیه‌کنندگی سیاوش معصومی و گویندگی ناصر طهماسب به تولید رسیده است و روایت ماجراهای شکل‌گیری و فعالیت‌های یکی از مساجد موفق کشور در استان فارس است که مخاطبان خود را شگفت‌زده خواهد کرد.

در این مراسم، مخاطبان به صورت هم‌زمان و مجازی، به تماشای این مستند می‌نشینند. مادر شهیدان خالقی‌پور از تهران و مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر از ساری، مهمانان افتخاری این برنامه هستند.

 

این اکران مردمی آنلاین، در قالب خرید «بلیت اختیاری» و «نذر فرهنگی» برگزار می‌شود و حضور در آن برای عموم به شرط ثبت‌نام قبلی آزاد است. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این برنامه و ثبت درخواست اکران مردمی آنلاین مستند «ماح»، به شناسه @Ekranyar در پیام‌رسان‌های داخلی پیام دهند و یا با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۰۵۰ تماس بگیرند.

همزمان با این مراسم، نمایش آنلاین مستند «ماح» در سامانه عماریار نیز آغاز می‌شود و علاقه‌مندان به مدت دو هفته می‌توانند این اثر را با خرید بلیت و در قالب اکران آنلاین مشاهده نمایند. این نخستین اکران آنلاین غیرجشنواره‌ای در سامانه عماریار بوده و قرار است در ادامه، آثار دیگری نیز در این سامانه اکران آنلاین شوند.

علاقه‌مندان برای تماشای آنلاین مستندهای برگزیده جبهه فرهنگی انقلاب، می‌توانند به سامانه «عماریار» به نشانی Ammaryar.ir مراجعه کنند